GRAFIKA

Mimojiné mám dlouholeté zkušenosti v oblasti grafického designu. Jsem zároveň majitelkou kreativní agentury kleinMaus. Umění dokážu dostat i do tvorby marketingové strategie nebo designu firemní identity. Věřím, že umění a design se vzájemně doplňují a propojují. 

Koláže

Koláže jsou odrazem každodenní situace, dění kolem nás.

Zvířata

 Jaké zvíře byste byli, kdybyste jím mohli být? Grafika jednoduchých obrysů zvířat je inspirována modrotiskem a typickým českým květinovým vzorem "cibulákem".

Obraz Tělem

Moje tělo moje umění. Použití lidského těla jako otisku vyvolává zcela nové pocity. Tento experiment s použitím kombinace potisku těla a jednoduché grafiky přináší smyslná umělecká díla. 

Podivný Cirkus

Tyto ilustrace zvířátek cirkusu jsou součástí mého projektu pro děti. Můj děda mi vyprávěl bláznivý příběh o podivných cirkusových zvířatech, když jsem byla malá holka. Milovala jsem ho a chtěla jsem příběh každý večer převyprávět. Těšila jsem se, že mě vždy pohltí pocit úžasu a strachu, ale kdo by se rád trochu nebál? 

A tak jsem příběh upravila pro svého syna. Právě on mě inspiroval k sepsání příběhu a přípravě jednoduchých ilustrací také pro ostatní děti.