GRAFIKA

Obvykle dělám grafický design nebo loga na zakázku pro své klienty, ale několik jsem si vytvořila pro radost nebo jako plakát na zeď.  Plakáty lze vytisknout na kvalitní akvarelový papír ve velikosti A3 nebo A2. 

A3 CENA: 1500,- Kč A2 CENA: 2500,- Kč

Více projektů grafického designu a portfolio NALEZNETE ZDE:

Koláže

Koláže jsou odrazem každodenní situace, dění kolem nás.

Zvíře

 Jaké zvíře byste byli, kdybyste jím mohli být? Grafika jednoduchých obrysů zvířat je inspirována modrotiskem a typickým českým květinovým vzorem "cibulákem".

Obraz Tělem

Moje tělo moje umění. Použití lidského těla jako otisku vyvolává zcela nové pocity. Tento experiment s použitím kombinace potisku těla a jednoduché grafiky přináší smyslná umělecká díla. 

Ptačí Perspektiva

Pohled na náš svět a naši planetu z ptačí perspektivy je velmi povznášející. Občas je dobré se podívat na věci s nadhledem.

Podivný Cirkus

Tyto ilustrace zvířátek cirkusu jsou součástí mého projektu pro děti. Můj děda mi vyprávěl bláznivý příběh o podivných cirkusových zvířatech, když jsem byla malá holka. Milovala jsem ho a chtěla jsem příběh každý večer převyprávět. Těšila jsem se, že mě vždy pohltí pocit úžasu a strachu, ale kdo by se rád trochu nebál? 

A tak jsem příběh upravila pro svého syna. Právě on mě inspiroval k sepsání příběhu a přípravě jednoduchých ilustrací také pro ostatní děti.