Podpořte týmového ducha a přeměňte tradiční teambuilding v ohromující zážitek, který nejen posílí vaše profesionální vazby, ale odhalí také skryté umělce vašeho týmu.

ART teambuilding je skvělá příležitost pro pracovní týmy, aby podpořily vzájemnou komunikaci a jako bonus probudily svého vnitřního umělce. Je to ideální způsob, jak prolomit bariéry mezi lidmi a zaměřit se na dosažení společného cíle v zábavné, uvolněné a kreativní atmosféře.

I když se řada lidí obává, že malování není zrovna jejich parketa a jejich obraz nebude zrovna jako od Picassa, jsou sami velmi překvapeni co dokážou. 

Nespornou výhodou je, že výsledky tvorby na art teambuildingu je možné využít nejen pro osobní účely jednotlivých účastníků, ale i v rámci podpory a rozvíjení firemní kultury. Dílo je možné vystavit jako společný obraz do prostor firmy nebo posunout jeho význam ještě dál a v rámci firemní akce jej vydražit pro charitativní účely.

5 důvodů pro ARTBUILDING

1. ZÁBAVA

Umění je zábavná, kreativní činnost, kterou si nejde neužít. ...budete mít kvanta zábavy - to je zaručeno!

2. KOMUNIKACE

Při práci se svým týmem budete rozvíjet komunikační dovednosti při spolupráci na návrhu. 

Diskutujete a rozhodujte o barvách, technikách a celkovém designu - ideální čas na zdokonalení těchto komunikačních dovedností, aniž byste na to mysleli.

3. STRATEGIE

Se skupinou lidí, kteří pracují společně na sdíleném plátně, jsou vyjednávací dovednosti nanejvýš důležité.

Máte nějaké konkrétní barvy, které chcete použít, nebo půjde každý podle sebe? Budete muset vyvinout strategii k dosažení svého cíle, což je přesně to, co je potřeba také na pracovišti. S

trategické myšlení a plánování umožňuje lidem účinně přispívat k práci. 

4. JÍDLO A PITÍ

K tomu všemu si vychutáte dobré pití a občerstvení dle vašich představ. Ať se jedná o catering pro  malé přestávky na kávu nebo slavnostní švédské stoly.

 5. KREATIVITA

Na pracovišti jsme většinu času zaneprázdněni tak, že není prostor poznat se s kolegy v uvolněné kreativní atmosféře.

 6. OZVĚTE SE:-)

Ráda váš ARTBUILDING připravím na míru dle požadavků a přadstav:

+420 721 926 713

REFERENCE