Workshopy experimentálního malování 

Moje mimořádně oblíbené workshopy experimentálního malování pro dospělé znamenají, že při tvorbě používáme experimentální techniky jako je stříkání, malování prstem, sprejování nebo šablony.

Tímto způsobem můžeme každý svobodně vyjádřit své prožitky a vzniká tak úchvatné abstraktní dílo. Tvoříme na velké formáty desek, velké papíry nebo na plátno. 

Experimentální malování pomáhá vyjádřit naše pocity a sladit naši vnitřní osobnost v harmonický celek prostřednictvím plátna, jak volbou barev, tak zajímavou nestandartní uměleckou technikou. 

Termíny připravuji, právě hledám nový ateliér:-)

.
.

Art-Buildingy

Kromě workshopů pořádám také výstavy nebo artové teambuildingy.  ART teambuilding je skvělá příležitost pro pracovní týmy, aby podpořily vzájemnou komunikaci a jako bonus probudily svého vnitřního umělce. Je to ideální způsob, jak prolomit bariéry mezi lidmi a zaměřit se na dosažení společného cíle v zábavné, uvolněné, kreativní atmosféře.

I když se řada lidí obává, že malování není zrovna jejich parketa a jejich obraz nebude zrovna jako od Picassa, jsou sami velmi překvapeni co dokážou. 

Nespornou výhodou je, že výsledky tvorby na art teambuildingu je možné využít nejen pro osobní účely jednotlivých účastníků, ale i v rámci podpory a rozvíjení firemní kultury. Dílo je možné vystavit jako společný obraz do prostor firmy nebo posunout jeho význam ještě dál a v rámci firemní akce jej vydražit pro charitativní účely.


.